Miten voimme olla avuksi?

Yhteydenottolomake

Teknisissä asioissa löydät avun tätä kautta >> https://ctn.fi/fi/tekninen-tuki

Harkitsetko laitteen hankintaa?

Nico, Saku ja Jones hoitavat ilolla esittelyn ja tekevät tarjouksen toiveidesi mukaan.
Voit luottaa, että nämä herrat hoitavat kohtaamiset asianmukaisesti maskit kasvoilla ja käsihygieniasta huolehtien.

Nico

Nico From
Myyjä
nico@ctn.fi
+358 40 564 7350

Saku

Saku Erätuli
Myyjä
saku@ctn.fi
+358 50 463 7659

Jones

Jones Lähteenaro
Myyjä
jones@ctn.fi
+358 45 355 8737

Jori

Jori Palenius
Myyjä
jori@ctn.fi
+358 40 4830841

Timo

Timo Sydänmaanlakka
Yritysmyyjä
timo@ctn.fi
+358 40 4830842

Mari

Mari Kettunen
Kouluttaja
mari@ctn.fi
+358 40 5383312

Johanna

Johanna Ullakko
Markkinointi
johanna.ullakko@ctn.fi